خبرخوان آریالینک

فصل برای یک استقلالی تمام شد!

فصل برای یک استقلالی تمام شد!


خبرخوان آریالینک - رضا میرزایی در بازی با تراکتور زودتر از حد تصور به میدان آمد و اینبار دورتر از دروازه حریف بازی می کرد، به این خاطر که به جای صالح حردانی وارد میدان شد. این جابجایی برای او خوش یمن نبود، چرا که در نیمه دوم به دلیل چرخش زانو دچار مصدومیت شد و از ترکیب تیم بیرون آمد.
به نظر می رسد مصدومیت رضا میرزایی از ناحیه رباط بوده و فصل برای او تمام شده است. البته مصدومیت دقیق رضا میرزایی بعد از عکسبرداری و تشخیص دقیق پزشک اعلام می شود اما به نظر می رسد در بازی با نساجی قادر به همراهی تیم نباشد و در صورت صعود تیم به دیدار پایانی جام حذفی باید این بازی را به نظاره بنشیند.
معمولا در چرخش زانو این رباط است که آسیب می بیند و استقلالی ها امیدوارند تنها رباط رضا میرزایی دچار کشیدگی شده باشد نه پارگی. در این صورت بعد از یکی دو ماه اقدامات درمانی این بازیکن تاثیر گذار می تواند مهیای تمرین دوباره با آبی ها شود.
رضا میرزایی این فصل در بازی هایی که در ترکیب استقلال به میدان آمد، تاثیر گذار بازی کرد. اوج کار او در مصاف با گل گهر بود که بعد از ورود به میدان یک گل زد و یک پنالتی گرفت تا استقلال بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند.
257 251
نوشته فصل برای یک استقلالی تمام شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball . پدیدار شد.
برچسب‌ها:

فصل یک استقلالی تمام

به اشتراک بگذارید:

برترین اخبار امروز