هدف نهایی رئال مادرید برای خط حمله مشخص شد؛ هری کین و دیگر هیچ!

هدف نهایی رئال مادرید برای خط حمله مشخص شد؛ هری کین و دیگر هیچ!


- رئال مادرید به کارلو آنچلوتی قول جذب هری کین در تابستان را داده است.
طرفداری | به گزارش مارکا و رلوو، هری کین، ستاره 29 ساله باشگاه تاتنهام، هدف نهایی رئال مادرید برای خط حمله در تابستان پیش رو محسوب می‌شود. مدیران رئال مادرید از ماه گذشته گزینه‌های زیادی را برای پست مهاجم نوک بررسی کرده‌اند و اکنون نظر جمعی اعضای والدبباس و البته شخص کارلو آنچلوتی، متفق بر جذب ستاره انگلیسی در تابستان است. علاقه زیاد سرمربی رئال مادرید به هری کین، یکی از عوامل مهم در تلاش مادریدی‌ها برای نهایی کردن این انتقال محسوب می‌شود. آنچلوتی خواهان ستاره انگلیسی است و باشگاه به او قول داده که نهایت توان‌اش را برای جذب کین به کار خواهد گرفت.
طبق گزارشی دیگر از اتلتیک، هری کین که علاقه‌ای به تمدید قرارداد با تاتنهام ندارد، رئال مادرید را به سایر تیم‌های مورد علاقه به جذب او از جمله بایرن مونیخ و منچستریونایتد ترجیح می‌دهد و می‌خواهد پس از سال‌ها حضور در تاتنهام، تجربه پوشیدن پیراهن کهکشانی‌ها را بدست آورد. مادریدی‌ها حساب ویژه‌ای روی دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال باشگاهی انگلستان می‌کنند و معتقداند او یک مهاجم تمام‌عیار و جانشینی ایده‌آل برای کریم بنزما به حساب می‌آید.
با وجود رابطه نه‌چندان خوب رئال مادرید و دنیل لوی، رئیس تاتنهام، باشگاه اسپانیایی برای این انتقال پافشاری می‌کند و قصد دارد از افراد واسطه جهت مذاکره با اسپرز استفاده کند. دست رد هری کین به سینه بایرن مونیخ
نوشته هدف نهایی رئال مادرید برای خط حمله مشخص شد؛ هری کین و دیگر هیچ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball . پدیدار شد.
برچسب‌ها:

هدف نهایی رئال مادرید خط حمله مشخص هری کین دیگر هیچ

به اشتراک بگذارید: